Registration

The e-Learning courses offered are primarily intended for nurses. Please fill in the registration form if you're interested in attending courses. LINET employee will approve the registration and send a confirmation email to your email address.

Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required
Required

I agree to the processing of my personal data.

I agree to the registration conditions.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Tímto dávám společnosti Linet spol. s r.o., IČ:00507814, se sídlem Slaný, Želevčice 5, 274 01 výslovný souhlas k uchovávání a zpracování osobních údajů, které jsem sdělil/a v rámci registrace na http://elearning.linetscholaris.com, a to za účelem nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení, a to ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. a zákona č. 101/2000 Sb., a to na dobu do odvolání tohoto mého souhlasu (maximálně na dobu deseti let).

Beru na vědomí, že mám práva dle § 11 až § 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas mohu bezplatně kdykoliv na adrese Linet spol. s r.o. odvolat, že mám právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci atd. V případě pochybností o dodržování povinností Linet spol. s r.o. se mohu na tuto společnost obrátit, případně s podnětem mohu kontaktovat i přímo Úřad pro ochranu osobních údajů se sídlem Pplk. Sochora 27, Praha 7.

Podmínky registrace

Registrace je určena pouze odborným pracovníkům z oblasti zdravotnictví. Provozovatel webu si vyhrazuje právo bez udání důvodu jakoukoli registraci zrušit.